Rozbor pitné vody

Jak objednat rozbor vody

Rozbor vody si můžete objednat telefonicky na čísle 721 321 802 nebo pomocí kontaktního formuláře a nebo nám zašlete e-mail na adresu rozbor-vody@email.cz 

jaký typ rozboru vody si mám vybrat ?

Kontaktujte nás, s výběrem vhodného typu rozboru Vám poradíme.

kde si vyzvednu vzorkovnice pro odběr vzorku ?

Využijte naší službu a ušetřete si tak svůj čas. Díky našemu systému distribuce odběrových boxů nemusíte nikam chodit vyzvedávat vzorkovnice, a dokonce je nemusíte ani osobně nosit do laboratoře.

Tato služba funguje velmi jednoduše a je oblíbenou volbou mnoha zákazníků. Po objednávce rozboru vody si s naším pracovníkem domluvíte termín doručení odběrového boxu, který obsahuje potřebné vzorkovnice pro náběr vzorku vody. Ve smluvený den obdržíte tento box a podle jednoduchého, přiloženého návodu provedete odběr vody. Ve smluvený den (většinou v den odběru vzorku) předáte box s naplněnými vzorkovnicemi našemu kurýrovi, který je do 24 hodin dopraví do naší laboratoře.  

Kompletní zajištění služby je realizováno z naší strany, není tedy třeba vyplňovat žádné adresní štítky, ani objednávat přepravu. Váha prázdného odběrového boxu je cca 3 - 5 kg, manipulace s ním je tedy velmi snadná.

Zaslání a vyzvednutí vzorkovnic je zpoplatněno částkou 300,- včetně DPH. Doručení a vyzvednutí boxu si zákazník může určit na libovolnou adresu, tedy např. do zaměstnání.

Vzorkovnice si lze též zdarma vyzvednout a také vrátit osobně na adrese Konšelská 2, Praha 8 ve dnech PO-ST od 8:30 - 16:00. 

kdy bude rozbor vody hotový ?

Po vyhotovení protokolu s výsledky měření budete informování pomocí SMS (v případě osobního odběru), v ostatních případech Vám protokol s výsledky zašleme elektronicky nebo poštou. Rozbor vody trvá cca 7-10 dnů.

jak je to s úhradou rozboru vody ?

Úhradu za rozbor vody lze provést hotově při osobním vyzvednutí vzorkovnic nebo na základě vystavené faktury, kterou obdržíte společne s protokolem o výsledku měření.

vyznám se v protokolu s výsledky ?

Na každý pád jsme Vám k dispozici, abychom Vám poskytli co nejlepší možné vysvětlení jednotlivých parametrů. Protokol o výsledku měření má standardizovaný formát, budete-li se na cokoliv potřebovat zeptat, rádi Vám poradíme a pomůžeme.

za co se připlácí a co je zdarma

  • osobní vyzvednutí vzorkovnic je zdarma
  • zaslání vzorkovnic kurýrem GLS (celá ČR) stojí 150,- Kč 
  • vyzvednutí vzorkovnic kurýrem GLS (celá ČR) stojí 150,- Kč 
  • osobní vyzvednutí protokolu s výsledky je zdarma
  • zaslání protokolu s výsledky poštou - obyčejně - je zdarma
  • zaslání protokolu s výsledky poštou - doporučeně - stojí 30,- Kč 
  • zaslání protokolu s výsledky poštou na dobírku stojí 60,- Kč
  • zaslání protokolu s výsledky elektronicky je zdarma

Více informací získáte zde.